Jednodenní basketbalový kemp U12 MIX – 18.3. 2023 – Česká Budějovice


11.12.2022 - Mára
počet přečtení: 210
vytvořeno 12.12.2022, upraveno 09.03.2023

2196YTZ.jpg2197ZTg.jpg2198MGN.jpg

2199ZjR.jpg

Ahoj trenéři a organizační pracovníci družstev U12 (U13).

Obracím se na Vás ohledně "2. Krajského kempu (srazu) hráček a hráčů ročníku narození 2011", který jsme avizovali a je součástí termínového kalendáře.

Velmi rád bych Vaše hráčky a hráče pozval na 2. kemp (sraz) kategorie U12, který se bude konat v sobotu 18.3.2023 v tělocvičně ZŠ Kubatova České Budějovice (Kubatova ul. 1).

Kemp není výběrový a kapacita je omezená "jen" velikostí tělocvičny a počtem "dobrovolných" trenérů. Proto záleží na Vás koho nominujete - motivace, odměna, ....... (souvislost s prvním kempem není žádná)

Hala bude k dispozici od 8:27 hod. (porada "dobrovolných/staničních" trenérů);
sraz účastníků do 8:43 hod.;kemp bude zahájen v 8.57 hod. a konec bude nejpozději ve 12.59 hod. ????????

(Program kempu: Společné rozcvičení, 1. kolo "kruhového" tréninku na jednotlivých "stanicích", pauza,  2. kolo "kruhového" tréninku na jednotlivých "stanicích" /možnost přeskupení hráčů ve skupinách i změny některých stanic/)

Chtěl bych Vás všechny poprosit o spolupráci.
1. Kontaktujte prosím rodiče Vámi "vybraných" hráčů/hráček a informujte je o kempu a "získejte" jejich potvrzení účasti (časy jim napište klidně "tradiční" 8:30, 8:45.... a připište, ať si vezmou oblečení a boty na trénink, basketbalový míč, svačinu, pití a kdo byl na 1. kempu, tak tričko, které dostal. Nebo, pokud by Vám to pomohlo, tak mi pošlete kontakty na rodiče a já jim všem napíši a pošlu sám.
2. Mně prosím pošlete "prvotní" potvrzení
(do pátku 3.3.2023), že se hráči/hráčky Vašeho družstva zúčastní a v jakém počtu (ti co již byli na 1.kempu + "nováčci"), abych si mohl připravit "orientační" počty do skupin, pro "nováčky" trička, ...
3. Rád bych poprosil trenéry o pomoc přímo na hřišti při kempu. Kolik bude "dobrovolných" trenérů, tolik bude stanic  - prosím pošlete mi informaci, kdo by mohl přijet pomoct.

 

Pokud potřebujete ještě další informace (nebo pokud najdete nějakou chybu či nesrovnalost), tak mi napište nebo zavolejte.

Předem Vám všem moc děkuji za spolupráci a doufám, že se nám opět povede dětem udělat pěkné basketbalové dopoledne.

Mára

 

1. Krajský kemp (sraz) hráček a hráčů ročníku narození 2011 proběhl v Táboře

V neděli 11.12.2022 (3.adventní) proběhl v krásné táborské Sportovní hale Míru kemp hráčů a hráček kategorie U12 z oblasti Jižní Čechy. Kempu se zúčastnilo 43 hráčů a hráček z 12 klubů pod vedením 5 dobrovolných trenérů či trenérek (Zdeněk Kořínek, Tomáš Vybíral, Michal Kratochvíle, Kristýna Kotrcová a Jana Kosová) a oblastního trenéra.

Kemp byl tvořen dvěma tréninkovými jednotkami. První byla zaměřena na procvičování herních činností jednotlivce a jednoduchých kombinací a druhá pak na průpravnou hru.

Všichni si z kempu odvezli plno nových a zajímavých zkušeností, dobrou náladu a kempové tričko.

 

Všechny zprávy

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz